فراخوان اعزام هیئت تجاری

به آگاهی میرساند اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نظر دارد با همکاری اتاقهای مشترک بازرگانی ایران و سوئیس و ایران و اتریش یک هیئت تجاری به سرپرستی جناب آقای مهندس شافعی ریاست محترم اتاق ایران و در معیت جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور، از تاریخ ۱۰ الی ۱۵ تیرماه سال جاری به کشورهای سوئیس و اتریش اعزام نماید. از علاقمندان به حضور در این هیأت دعوت به عمل می آورد با مراجعه به لینک ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای شروع ثبت نام کلیک کنید:

http://chambertrust.ir/index.php?option=com_rsform&formId=83

نکات مهم:

زمینه های کاری مورد توصیه جهت حضور در این هیأت عبارتند از: بانک و بیمه، نفت و گاز، مواد غذایی، دارویی و سلامت، انرژی های تجدیدپذیر، کشاورزی (به ویژه کشاورزی ارگانیک و غلات)، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان. علاوه بر زمینه های مذکور، شرکت فعالان اقتصادی در حوزه های تصفیه آب و فاضلاب، مدیریت منابع آب، تجهیزات راه آهن و ریلی، قطعات خودرو و صنایع سلولزی در همایش و مذاکرات تجاری در اتریش توصیه می گردد.

با توجه به محدودیتهای موجود، اولویت حضور در این هیأت با شرکت های عضو اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس، ایران و اتریش، شرکت های رتبه بندی شده در اتاق بازرگانی ایران و دارندگان ویزای شنگن می باشد.

تسلط به زبان انگلیسی، آلمانی و یا فرانسه در این هیأت ضروری است.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

ارائه فیش واریزی به صورت علیالحساب به مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به حساب شماره ۰۱۰۵۹۹۴۱۰۳۰۰۶ بانک ملی ایران شعبه خشایار به نام اتاق بازرگانی ایران (هزینه ی سفر شامل پرواز اکونومی، اقامت در اتاق سینگل هتل، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری برنامه های رسمی، اخذ روادید، و اخذ بیمه ی مسافرتی می باشد.

برای شرکت هایی که عضو اتاق نیستند یا اعتبار کارت عضویتشان خاتمه یافته است، ۱۵درصد به مبلغ مذکور افزوده خواهد شد و لازم است مبلغ ۱۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به حساب اتاق ایران واریز نمایند.

سه قطعه عکس رنگی جدید

تصویر صفحه ی نخست گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

مهلت ثبت نام حداکثر تا پایان روز جمعه چهارم خردادماه ۱۳۹۷ و از طریق ثبت در سایت اتاق بازرگانی ایران میباشد و با توجه به ضرورت هماهنگیهای لازم و فرایند اخذ روادید شنگن مهلت مذکور به هیچ وجه تمدید نخواهد شد

انتهای خبر./