ما را دنبال کنید:

هدف کمپین نفس

هدف کمپین نَفَس بهره گیری از توان و منابع بخش خصوصی و فعالان اقتصادی برای حل هر چه زودتر و بهتر بحران شیوع بیماری کرونا (COVID-19) در کشور است. اهمیت موضوع همه گیری کرونا در اقتصاد و
سلامت کشور به حدی است که فعالان اقتصادی در پویشی به کمک مردم و اقتصاد کشور آمده اند. اهداف کامل کمپین و جزییات بیشتر در صفحه های مجازی این کمپین درتویتر، وب، تلگرام و اینستاگرام ارائه شده است.

معرفی کمپین نفس

کمپین نفس برای هم اندیشی و همکاری بخش خصوصی در طراحی و اجرای ابتکارات و اقدامات حمایتی و گروهی در مقابله با همه گیری بیماری کرونای جدید (COVID-19) راه اندازی شده است.

اعضای این گروه همگی از کارآفرینان و مدیران بخش خصوصی می باشند. به زعم متخصصان و دست اندرکاران امر بهداشت و درمان، گستردگی همه گیری کرونا بسیار بیشتر از آمار اعلامی است و تنگناهای مدیریتی و تجهیزاتی فراوانی در کشور وجود دارد که موجب افزایش نگرانی و افزایش ریسک لطمات انسانی و اقتصادی ناشی از این بیماری می گردد.

بنابراین لازم است که بخش خصوصی هم مشارکت جدی در مقابله با این بیماری داشته باشد، هم از بعد مسئولیت اجتماعی و میهنی و هم با نگاه به اینکه افزایش عمق و طول زمان این همه گیری آسیبهای جدی به اقتصاد کشور و به کسب و کار همه فعالان اقتصادی خواهد زد.

حضور در این گروه داوطلبانه است اما مستلزم مشارکت فعالانه در کارهای تعریف شده خواهد بود. بنابراین درخواست می نمایم که به این مهم توجه فرمایید.

با امید به اینکه با بهره گیری از توان کارآفرینان و مدیران کارامد بخش خصوصی بتوانیم نقش موثری در این بحران جدی ایفا کنیم و همگی سربلند شویم.

چگونه می توانم به کمپین نَفَس کمک کنم؟

  • با اعلام حمایت و همراهی با کمپین
  • با همرسانی اخبار و اطلاعات و فراخوانهای کمپین در شبکه های اجتماعی و روش های دیگر
  • با کاربست دستورالعملها و توصیههای منتشر شده توسط کمپین برای مبارزه با همه گیری ویروس کرونا
  • با اهدای کمکهای مالی به حسابهای اعلام شده توسط کمپین
  • با توصیه به دیگر شرکتها و اشخاص برای کمک مالی به کمپین