کمپین نفس

دسترسی سریع به محتوای صفحه

مقدمه

معرفی کمپین نفس کمپین نفس برای هم اندیشی و همکاری بخش خصوصی در طراحی و اجرای ابتکارات و اقدامات حمایتی […]

معرفی کمپین نفس

کمپین نفس برای هم اندیشی و همکاری بخش خصوصی در طراحی و اجرای ابتکارات و اقدامات حمایتی و گروهی در مقابله با همه گیری بیماری کرونای جدید (COVID-19) راه اندازی شده است.

اعضای این گروه همگی از کارآفرینان و مدیران بخش خصوصی می باشند. به زعم متخصصان و دست اندرکاران امر بهداشت و درمان، گستردگی همه گیری کرونا بسیار بیشتر از آمار اعلامی است و تنگناهای مدیریتی و تجهیزاتی فراوانی در کشور وجود دارد که موجب افزایش نگرانی و افزایش ریسک لطمات انسانی و اقتصادی ناشی از این بیماری می گردد. بنابراین لازم است که بخش خصوصی هم مشارکت جدی در مقابله با این بیماری داشته باشد، هم از بعد مسئولیت اجتماعی و میهنی و هم با نگاه به اینکه افزایش عمق و طول زمان این همه گیری آسیبهای جدی به اقتصاد کشور و به کسب و کار همه فعالان اقتصادی خواهد زد.

بیانیه و اهداف کمپین نفس

هدف کمپین نَفَس بهره گیری از توان و منابع بخش خصوصی و فعالان اقتصادی برای حل هر چه زودتر و بهتر بحران شیوع بیماری کرونا (COVID-19) در کشور است. اهمیت موضوع همه گیری کرونا در اقتصاد و سلامت کشور به حدی است که فعالان اقتصادی در پویشی به کمک مردم و اقتصاد کشور آمده اند. اهداف کامل کمپین و جزییات بیشتر در صفحه های مجازی این کمپین درتویتر، وب، تلگرام و اینستاگرام ارائه شده است.

چگونه می توانم به کمپین نَفَس کمک کنم؟

  • با اعلام حمایت و همراهی با کمپین
  • با همرسانی اخبار و اطلاعات و فراخوانهای کمپین در شبکه های اجتماعی و روش های دیگر
  • با کاربست دستورالعملها و توصیه های منتشر شده توسط کمپین برای مبارزه با همه گیری ویروس کرونا
  • با اهدای کمکهای مالی به حسابهای اعلام شده توسط کمپین
  • با توصیه به دیگر شرکتها و اشخاص برای کمک مالی به کمپین

دسترسی سریع به محتوای صفحه