نریمان صدری
nariman-sadri

نریمان صدری

رئیس هیئت مدیره

جزئیات تماس

سمت: رئیس هیئت مدیره
تلفن: ۰۲۱۲۶۷۰۱۲۱۵
فکس: ۰۲۱۲۶۷۰۱۲۹۴
ایمیل: sadri@iajcc.ir

ارتباط مستقیم

درباره نریمان صدری

نریمان متولد خرداد ماه ۱۳۵۵ است. دوران تحصیل خود را در مدارس هدف و البرز سپری کرد و در حین تحصیل اصول تجارت خرده فروشی را نزد عموی خود فرا گرفت به عنوان دانش آموزی کنجکاو فنون متفاوتی را آموخت ولی هیچکدام نتوانست ذهن مشتاقش برای کشف جهان پیرامون خود را سیراب کند بنابراین قدم به دنیای رمزآلود پزشکی نهاد و در دانشگاه شهیدبهشتی به تحصیل مشغول شد.

در دوران تحصیل به سمت فعالیتهای صنفی گرایش پیدا کرد و نماینده صنفی دانشجویان شد و آغازی شد برای کشف توانمندیهای مدیریتی اش که تا به امروز با ورود به عرصه های رهبری در صنعت سلامت ادامه داشته است.

نریمان صدری پس از اتمام دوره پزشکی وارد صنعت دارو شد و در سمتهای مختلف کارشناس و مدیریت میانی در چندین شرکت بین المللی فعالیت کرد. وی از سال ۱۳۹۲ تا سال ۱۳۹۸ به مدت شش سال مدیرعامل سانوفی بزرگترین شرکت دارویی فرانسه در ایران بود و توانست در این مدت مجموعه واحدهای مختلف و پراکنده سانوفی را زیر سقف یک شرکت تجمیع کند و با تیم حرفه ای و مجرب خود توانستند بهره برداری از برنامه های استراتژیکی همچون تولید تحت لیسانس دارو در ایران و دهها طرح مشترک علمی و تحقیقاتی با دانشگاهها و مراکز تحقیقی کشور را به ثمر برسانند. همچنین پس از تصویب برجام به همت ایشان تفاهمنامه فعالیتهای پژوهشی، آموزشی و صنعتی شرکت سانوفی و سازمان غذا و داروی ایران منجر به اجرای بزرگترین طرح ملی کنترل بیماری دیابت درایران شد. در سال ۱۳۹۴ دکتر نریمان صدری به پاس فعالیتهای تحول گرایانه در صنعت سلامت از طرف مجمع جهانی اقتصاد به عنوان یکی از رهبران جوان جهانی انتخاب شد، افتخاری که پیش از وی تنها به شش ایرانی دیگر اعطا شده بود.