ما را دنبال کنید:

برگزاری نشست ها

خانه برگزاری نشست ها

نشست ها و جلسات تخصصی - تجاری

یکی از مسئولیت های اتاق های بازرگانی برنامه ریزی، مدیریت و  برگزاري همايش، سمينار، نشست، ميزگرد و كارگاه های علمی تخصصی مي باشد.

راهبرد نشست ها و میزگردهای تخصصی

با توجه به اینکه همایش ها و نشست‌ها ساختاری تخصصی دارند عمدتا متناسب با اهداف اتاق برگزار می‌شوند. برگزاری این همایش ها و نشست های تخصصی تا حد بسیاری به افزایش آگاهی و ارتقای دانش تخصصی پژوهشگران و متخصصان منجر می شود و می تواند در بحث سیاست گذاری نیز نقش کلیدی تری ایفا کند.

برنامه شبکه سازی

در راستای شناخت بیشتر اعضا و آشنایی با کسب و کارهای موجود در بازار داخلی و بین المللی

نشست های همکاری

برگزاری ملاقات ها و نشست های همکاری دو جانبه با سازمان ها، دانشگاه ها و ارگان ها

راهبرد برگزاری نشست ها

با توجه به رویکرد اتاق مبنی بر نیل به سند راهبردی اهداف، برنامه ریزی برگزاری نشست های تخصصی در بخش و موضوعات متنوع با هدف دستیابی به راهکارهای مدیریت کیفیت انجام می پذیرد. ما با هدف فراهم ساختن محیطی برای انتشار دستاوردهای نو، به تکاپو انداختن اعضا و افزایش فعالیت های آنها، تبادل اندیشه میان افراد، تحت تاثیر قرار دادن جامعه به منظور پیشرفت در آن زمینه خاص و مطرح ساختن فعالیت های اتاق  اقدام به برگزاری همایش های مختلف می نماییم.

سازوکار برگزاری نشست های اتاق به شرح زیر است:

  • درون‌سازمانی (ویژه اعضا)
  • برون‌سازمانی (ویژه شرکت‌هایی که تمایل دارند محصولات و خدمات خود را به سایرین معرفی نمایند).
  • بین سازمانی (که می‌تواند به‌صورت یک پروژه مشترک با سایر اتاق‌های بازرگانی و یا سازمان‌ها برگزار گردد).

  • همایش ها و نشست‌ها وجه تخصصی دارند و متناسب با اهداف اتاق برگزار می‌شوند.
  • همایش ها و نشست‌ها با هدف همکاری‌ علمی با دانشگاه­ها، مراکز علمی- پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی و به منظور افزایش آگاهی و ارتقای دانش تخصصی پژوهشگران و متخصصان و نیز کمک به سیاستگذاری در هر حوزه برگزار می‌شوند.
  • دبیرخانه اتاق پس از برگزاری نشست‌ نسبت به انتشار عمومی گزارش و نتایج مربوطه از طریق این وب سایت اقدام می نماید.

اهداف و سازوکار ما

هدف از برگزاری همایش ها ایجاد فضای تبادل اطلاعات و افکار اعضای جامعه در موضوعات مختلف علمی و پژوهشی و پدید آوردن فرصت هایی برای بررسی واکنش های جامعه نسبت به آن موضوع و ایجاد تحولات اجتماعی است.

با شروع فراخوان یک همایش یا نشست با موضوعی خاص، افراد مرتبط با آن موضوع در صدد رونمایی از فعالیت ها و دانش خود و ارائه مقالات مرتبط با آن موضوع بر می آیند. این تلاش ها موجب می شود قدم موثری در جهت پیشرفت جامعه و رسیدن به تکامل بیشتر برداشته شود. در پس ارائه مقالات و سخنرانی ها، چالش های ذهنی برای ارائه دهندگان مقاله و نیز برای شرکت کنندگان همایش و مخاطبان مقالات به وجود می آید و این خود زمینه ساز تحولات موثر در جامعه علمی است.

تماس سریع

ارتباط با دبیرخانه

برای تماس با ما از طریق 02126701215 اقدام نمایید.

info@iajcc.ir
فکس: 02126701294