شرکت پرسال

گروه شرکت‌های پرسال، در سال 1375 توسط پدرام سلطانی تأسیس شد. از آن زمان تاکنون شرکت پرسال با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیرانی کارآمد و همکارانی متخصص و کارآزموده از یک سو و تکیه بر رویکردهای علمی و عملی کارامد در شیوه‌های نوین تجارت جهانی از سوی دیگر، این افتخار را داشته که از رشد و توسعه قابل ملاحظه‌ای برخوردار شود. حوزه فعالیت اولیه شرکت پرسال، صادرات فراورده‌های نفتی و پتروشیمی بوده است؛ پرسال در حال حاضر علاوه بر حوزه اولیه کاری خود در زمینه‌های دیگری همچون تجارت فراورده‌های چوب و کاغذ، حمل و نقل جاده‌ای و عملیات اکتشاف و بهره برداری از معادن فعال است.

پرسال هلدینگی فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات پتروشیمی، مشتقات نفتی، کاغذ و فراورده‌های سلولزی، محصولات کشاورزی و همچنین استخراج و فراوری محصولات معدنی است. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت تجاری، در زمره 20 شرکت اول ایران در زمینه بازرگانی قرار دارد.

محصولات کشاورزی

محصولات کشاورزی و به‌ویژه میوه‌های تازه، سهم قابل توجهی در صادرات کشورمان دارند.  استراتژی ما در صادرات محصولات کشاورزی تولید و تحویل محصول با بهره‌وری بیشتر، تمایز در کالاها و خدمات از طریق رعایت استانداردهای کیفی محصول و بسته‌بندی آن و کشف تقاضاهای جدید در بازار کشورهای هدف با توجه به بازخورد مصرف‌کنندگان است.

محصولات سلولزی

ما در دپارتمان کاغذ و فرآورده‌های سلولزی پرسال طیفی از محصولات مستحکم و بادوام به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کنیم و می‌کوشیم تا از طریق همکاری با تولیدکنندگان برتر محصولات سلولزی و واردات کاغذ باکیفیت رضایت مشتریان وفادارمان را جلب کرده و آن‌ها را به سمت کاهش ضایعات کاغذ به عنوان یکی از محصولات پرهزینه برای طبیعت ترغیب کنیم.

مسئولیت‌های اجتماعی

شرکت پرسال معتقد است بسیاری از مشکلات جامعه ایران به دلیل کمبود آگاهی و دانش افراد بوده و فقر آموزشی و فرهنگی سبب‌ساز فقر اقتصادی در بسیاری از نقاط کمتر برخوردار کشور شده است. در همین راستا با حمایت مالی و معنوی از پویش مدرسه‌سازی «ایران من» بانی ساخت اولین مدرسه توسعه پایدار ایران در چابهار شده است.

 

تیم مسئولیت اجتماعی پرسال آغازگر طرح تسهیل‌گری توسعه در سیدبار بوده و با احیای هنر سوزن‌دوزی، اولین قدم به سمت توسعه اقتصادی را با ثبت برند بانوک برداشته است.