افزودنی های ایتوک فردا

هدف موسسان شركت افزودنی های ايتوک فردا، بنیان سازمانی بر پایه اصول علمی است. براين اساس تاثيرگذاری هر محصول پيش از واردات وسيع، در موسسات علمی داخلی مورد ارزيابی قرار می گيرد و در صورت تامين مستندات کافی در زمينه تاثيرگذاری هر محصول در شرایط داخل و با تکيه بر تحقيقات بين المللی، اقدام به واردات و معرفی آن به بازار ایران صورت می گيرد. با تكيه بر اين عملكرد اين شرکت هم اكنون موفق گرديده است تا محصولاتی منطبق با شرايط ايران را به بازار معرفی نمايد.

شرکت افزودنی های ایتوک فردا با هدف ارتقای سطح کيفی صنعت دامپروری کشور از طريق تامين افزودنی های خوراکی در تغذیه دام، طيور و آبزيان در سال 1385 تاسيس شده است و با توزيع محصولات کمپانی بايومين اتريش در سال 1386 کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

هدف موسسان، بنیان سازمانی بر پایه اصول علمی است. براين اساس تاثيرگذاری هر محصول پيش از واردات وسيع، در موسسات علمی داخلی مورد ارزيابی قرار می گيرد و در صورت تامين مستندات کافی در زمينه تاثيرگذاری هر محصول در شرایط داخل و با تکيه بر تحقيقات بين المللی، اقدام به واردات و معرفی آن به بازار ایران صورت می گيرد. با تكيه بر اين عملكرد اين شرکت هم اكنون موفق گرديده است تا محصولاتی منطبق با شرايط ايران را به بازار معرفی نمايد.

شرکت افزودنی های ايتوک فردا، با نرخ نفوذ 11 درصد در بین کارخانجات توليد خوراک، 37 درصد در بين مزارع پرورش گاو شيری و 43 درصد در بين مزارع پرورش طيور هم اکنون يکی از موفق ترين شرکت ها در زمينه تامین افزودنی ها و محرک های رشد در بازار ایران به حساب می آيد.

شرکت افزودنی های ايتوک فردا با بهره گيری از متخصصان تغذيه تلاش دارد تا دانش فنی منطبق با هر محصول را به بازار ایران معرفی نماید. براین اساس این شرکت از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی، سمینارها و مذاکره در شرایط مزرعه ای به ترویج دانش موجود در هر محصول می پردازد.

نام مدیرعامل: آقای دکتر محمود شکیباپور تبریزی
تلفن: 66932428-021
نمابر: 66946864-021
ایمیل: official@etoukfarda.com

تهران، خیابان توحید، کوچه نادر، پلاک 4، واحد3
info[at]etoukfarda.com
66946864 – 66932428