5 دلیل عالی برای بازدید از Startup Festival ViennaUP!

۵ دلیل عالی برای بازدید از Startup Festival ViennaUP!

دسترسی سریع به محتوای صفحه

مقدمه

جشنواره استارتاپ وین آپ در ۲۷ می آغاز می شود! ViennaUP یک جشنواره غیرمتمرکز و جامعه محور است که در […]

جشنواره استارتاپ وین آپ در ۲۷ می آغاز می شود! ViennaUP یک جشنواره غیرمتمرکز و جامعه محور است که در حال روشن کردن آینده فناوری برای اروپا است.
این جشنواره شامل ده‌ها رویداد فردی است که شرکای برنامه از اکوسیستم استارت‌آپ گسترده‌تر گرد هم آورده‌اند. این بدان معناست که شرکت کنندگان می توانند برای رویدادهای فردی ثبت نام کنند و در پایگاه اصلی ViennaUP و در کافه های مختلف در اطراف شهر زیبای وین گرد هم آیند. برخی رویدادها دارای قیمت هستند، برخی رایگان و برای عموم آزاد هستند. این جشنواره فرصت های بسیار خوبی برای شبکه سازی، یادگیری بیشتر و شرکت در جشن اروپایی نوآوری و پیشرفت استارت آپ ها به ارمغان می آورد. در این رویداد که در قلب اروپا برگزار می شود، از شانس تبدیل ایده ها به چیزی عینی در یک چشم به هم زدن تا کشف چگونگی افزایش تنوع در اکوسیستم و ترویج رویکردهای پایدار، چیزی برای همه وجود دارد.
آیا می خواهید ببینید که یک ایده درخشان یک شبه (تقریبا) به واقعیت تبدیل می شود؟
از ۲۷ تا ۲۹ می، ViennaUP اولین هکاتون بلاک چین پایدار خود را خواهد دید! در این رویداد، برنامه های کاربردی جدید پیشگامانه در بلاک چین NEAR ایجاد می شود که به توسعه دهندگان، طراحان و نوآوران به طور یکسان این فرصت را می دهد تا با بهترین ذهن ها در این صنعت کار کنند و مهارت های جدیدی را بیاموزند. برندگان یک بسته جایزه سخاوتمندانه دریافت می کنند.
Startup Live Vienna نیز در حال برگزاری است که به استارت‌آپ‌های تأثیرگذار پشتیبانی اختصاصی، بازخورد و فرصت ایجاد شبکه و ملاقات با مربیان می‌دهد. این فرصتی است که ایده نوآورانه خود را تقویت کنید. حالا، آیا می خواهید ببینید که یک ایده در ۴۸ ساعت به زندگی می رسد؟ خوب، InnoDays ایده ها را به نمونه های اولیه تبدیل می کند. نسخه بهار امسال در ViennaUP اجرا خواهد شد.
شما فکر می کنید که زنان به C-Suite تعلق دارند، به خصوص به عنوان بنیانگذار در حالی که کارآفرینی (به آهستگی) در حال متنوع‌تر شدن و عادلانه‌تر شدن بر اساس خطوط جنسیتی است، هنوز کار زیادی برای انجام دادن وجود دارد. تبدیل شدن به یک مؤسس زن و/یا مدیر اجرایی c-suite کار آسانی نیست، اما بخشی از یک محیط حمایتی می تواند آن را آسان تر کند. وین در واقع به عنوان یکی از پایتخت های اروپا برای کارآفرینی زنان در نظر گرفته می شود! با رویدادهایی که به حمایت از کارآفرینان زن اختصاص داده شده است، استانداردهای زندگی بسیار بالا، اکوسیستم حمایتی، و این واقعیت که وین در قلب اروپا قرار دارد، این شهر مکانی عالی برای زنان است تا به استارتاپ‌ها بپردازند.
رویداد ViennaUP امسال رویدادهای مختلفی را برگزار می‌کند که بر حمایت و رشد حضور زنان در دنیای استارت‌آپ تمرکز دارد – از جمله، رویداد یکی از بنیان‌گذاران زن خود را پیدا کنید و یک رویداد رهبری برای کشف ویژگی‌های کلیدی رهبری. WoMentor، یک اندیشکده مستقر در وین که در تلاش برای دستیابی به برابری جنسیتی، تنوع و آگاهی در دنیای تجارت است، همچنین میزبان یک رویداد ترکیبی بر اساس اینکه چگونه همکاری می تواند به توانمندسازی کمک کند، خواهد بود. این برنامه برجسته در ۳۱ مه برگزار می‌شود، سخنرانی‌های کلیدی، کارگاه‌های آموزشی، بحث‌های پنل، جلسات سخنرانی و فرصت‌های شبکه‌سازی را شامل می‌شود و برای همه علاقه‌مندان به ایجاد جامعه و همکاری در کارآفرینی عالی است.
اما این همه ماجرا نیست، LTST 2022 نیز به مجموعه اضافه شده است و به عنوان رویداد پیشرو در اروپا برای کارآفرینی زنان توصیف می شود. Lead Today Shape Tomorrow توسط Female Founders سازماندهی شده است و بیش از ۲۵۰۰ شرکت کننده را برای ایجاد ارتباطات معنادار گرد هم می آورد. هدف این است که گفتگوهای معناداری بین رهبران استارتاپ و فن آوری ایجاد شود تا به اکوسیستمی با فرصت های برابر کمک کند. Female Founders، مستقر در وین از زمان لقاح در سال ۲۰۱۶، سازمانی است که تنوع جنسیتی در فناوری و نوآوری را هدایت می کند. در مأموریت ایجاد فرصت‌های برابر و تنوع جنسیتی در سراسر اروپا، این تیم به بیش از ۴۵ هزار نفر در سراسر اروپا دسترسی پیدا می‌کند – این رویدادی است که نمی‌خواهید از دست بدهید!
شما یک راه حل سبز برای یک منطقه شهری دارید
شهر وین اغلب به عنوان قابل زندگی ترین شهر در جهان رتبه بندی می شود. این شهری است که اکنون در حال سرمایه گذاری در آینده است و دائماً به دنبال پایدارتر و دلپذیرتر شدن است. استارت‌آپ‌ها در خط‌مشی «شهر هوشمند» این شهر نقش محوری داشته‌اند – کمک به هدایت تلاش‌ها برای سبزتر کردن و در دسترس‌تر کردن محیط شهری.
از طریق ViennaUP، این شهر امیدوار است که موفقیت های خود را به نمایش بگذارد، اما همچنین بتواند نوآوری و کارآفرینی را جلب کند. اجلاس شهر هوشمند آن تصمیم گیرندگان سطح شهر را با نوآوران و استارت آپ ها گرد هم می آورد. Vienna Calling: Zero-Emission Cities یک فرصت مالی است که توسط آژانس تجاری وین اداره می شود و از نوآوران می خواهد پروژه هایی در زمینه حفاظت از آب و هوا یا سازگاری با تغییرات اقلیمی ارائه دهند.
شما به دنبال شرکای تجاری و سرمایه گذار هستید
اکوسیستم وین اکوسیستم مبتنی بر همکاری و اتصال است – رویکردی که در سراسر رویدادهایی که برنامه ViennaUP را تشکیل می دهند منعکس شده است.
اکوسیستم گسترده‌تر استارتاپی اروپا بر اتصال و شبکه متکی است. برای این منظور، جشنواره تلاش زیادی کرده است تا اطمینان حاصل کند که فرصت‌های زیادی برای ملاقات با افراد جدید، جذب استعدادها، معرفی نام شما و یافتن سرمایه وجود دارد.
حتماً رویدادهایی مانند START:IP Matching Day، صبحانه سرمایه‌گذاران AVCO و به‌ویژه روز اتصال، رویداد اصلی مسابقه‌سازی جشنواره را بررسی کنید. ViennaUP می تواند پس از یک وقفه آنلاین دوباره به صورت حضوری برگزار شود، بنابراین اکنون فرصتی برای دست دادن و ملاقات با چهره های دوستانه است.
شما می خواهید با قابل زندگی ترین شهر جهان آشنا شوید
اگر همه موارد بالا کافی نیست … در مورد این واقعیت که وین واقعاً یک جواهر اروپایی است چطور؟ چندین بار به عنوان مکانی عالی برای زندگی، با کیفیت زندگی عالی و همچنین یکی از برترین شهرهای جهان برای استارت آپ ها شناخته شده است. طبق گزارش آژانس تجاری وین، دقیقاً ۹۰۶۳ شرکت جدید در سال ۲۰۲۱ در وین تشکیل شد، در حالی که ۱۳۸۱ استارت آپ بین المللی برای بسته راه اندازی آژانس تجاری وین درخواست دادند.
وین به معنای واقعی کلمه در قلب اروپا قرار دارد، و آن را به یک بازار آزمایشی عالی برای شرکت‌هایی تبدیل می‌کند که بازارهای آلمان، سوئیس و بقیه اروپای غربی را دنبال می‌کنند. در عین حال، این مرکز و سرمایه گذار عمده در کشورهای CEE است.
زیرساخت ها و سرعت زندگی وین آن را به مکانی فوق العاده برای بازدید و زندگی تبدیل کرده است. با یک سیستم حمل‌ونقل عمومی عالی، آب لوله‌کشی خوشمزه، سیستم‌های کارآمد زباله و بازیافت، و آموزش رایگان، شهری است که انسان‌ها را در اولویت قرار می‌دهد. این شهر به طور مداوم در حال سرمایه گذاری در بهبود و توسعه خدمات خود است. علاوه بر این، شهر مملو از مناطق سبز در دسترس عموم است که به همه ما این فرصت را می دهد که عمیق نفس بکشیم و از هوای تازه ای که الهام بخش ایده های جدید است لذت ببریم.

دسترسی سریع به محتوای صفحه

مطالب مرتبط