IMG 20230822 WA0034

تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و مؤسسه دارالاکرام با حضور مدیران دو مجموعه امضا شد.
با مشارکت و همراهی اعضا هیئت‌مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و مدیران مؤسسه خیریه دارالاکرام تفاهم‌نامه همکاری در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و آموزش دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار کشور امضا شد.
این تفاهم‌نامه به‌منظور حمایت، هدایت و آموزش دانش‌آموزان در پیشبرد اهداف تحصیلی و نیز آشناسازی ایشان با مهارت‌های کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار به امضا طرفین رسید.
در ابتدای این جلسه دکتر مصطفی میراحمدی زاده ضمن بیان مقدمه و معرفی مؤسسه دارالاکرام از آمادگی این مجموعه برای همکاری با نهادهای پیشرو در جهت حمایت از دانش‌آموزان کمتر برخوردار کشور خبر داد.
در ادامه این جلسه، آقاى ناصر ریاحی، رئیس هیئت‌مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش، ضمن ابراز خشنودی از انعقاد این قرارداد، ابراز امیدواری کرد که اتاق‌های مشترک به‌عنوان پایگاه فعالان اقتصادی کشور بتواند نقش پررنگ‌تری در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از فرهنگ کارآفرینی ایفا کند.
دارالاکرام، موسسه‌ای غیرانتفاعی است که در سال ۱۳۸۰ با هدف حمایت همه‌جانبه (در حوزه‌های آموزش، معیشت، درمان، روان‌شناسی و کارآفرینی) از دانش‌آموزانِ بااستعدادِ در معرضِ خطرِ ترکِ تحصیل ایجاد شده است

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

دیدگاه ها غیر فعالند