agreement min

انعقاد تفاهم نامه همکاری های دو جانبه بین اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و مدرسه کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (تکاپو)

این تفاهنامه عصر دیروز با حضور دکتر محمدتقی بانکی رئیس مدرسه کسب و کار تکاپو و آقای ناصر ریاحی رئیس هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در محل دبیرخانه اتاق به امضا رسید.

این همکاری پیرامون طراحی و توسعه برنامه‌های مشترک، حمایت از اجرای طرح‌های تحقیقاتی با بهره‌مندی از توانمندی‌های پژوهشی طرفین، همکاری در برگزاری همایش‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی، همکاری در تألیف و انتشار محتوای علمی خواهد بود.

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در تلاش است تا با ایجاد ارتباطات تجاری، فرهنگی و آموزشی با نهادهای برتر ایران و اتریش در مسیر توسعه مناسبات تجاری، آموزشی و نیز توانمند سازی اعضا اتاق قدم بردارد.

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

دیدگاه ها غیر فعالند