suplimentry package min

با مشارکت و همراهی اعضا اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و با هماهنگی با پویش ایران من، تعداد 100بسته کمک‌آموزشی به مناطق محروم 4 استان ارسال شد.

این بسته‌ها که با همکاری و مساعدت موسسه حقوقی کریمی و همکاران آماده‌شده بود به 4 استان آذربایجان شرقی، هرمزگان، فارس و لرستان ارسال شد.

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در راستای ایفا نقش مسئولیت اجتماعی خود در تلاش است تا با ساخت و تجهیز یک مدرسه در یک منطقه کم برخوردار و نیز تهیه بسته‌های کمک‌آموزشی، به سمت توسعه و رشد امکانات آموزشی برابر برای همه دانش آموزان ایران‌زمین قدم بردارد.

تا کنون بسیاری از اعضا اتاق از طریق اهدا کمک های مادی و معنوی، در کنار ما بوده اند. ما امیدواریم که با حضور و مشارکت سایر اعضا بتوانیم در اجرای این کار پسندیده سربلند باشیم. جا دارد که از همراهی و مساعدت تمامی عزیزانی که در پیشبرد این موضوع در کنار ما هستند تشکر کنیم.

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

دیدگاه ها غیر فعالند