پیام استفان شولتس سفیر اتریش

استفان شولتس در پیامی به مناسبت پایان دوره ریاست پدرام سلطانی در اتاق ایران و اتریش، از نقش ایشان در پایه ریزی و توسعه مناسبت های اقتصادی بین دو کشور ایران و اتریش تشکر کرد. در ادامه برگردان این نامه به شرح زیر منتشر می شود.

سفارت اتریش در تهران

سفیر

تهران، 6 تیر 1400

رئیس هیئت‌مدیره عزیز،

از شما بابت کلام پرمهر و واژگان سنجیده‌تان قلبا سپاسگزارم. شناخت شما از زبان آلمانی خارق‌العاده است و روی من تأثیر شگرفی داشت.

با تأسف (در نامه­تان) می­خوانم، که شما به دلائل وقتی ریاست هیئت‌مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش را واگذار خواهید کرد، که کاملاٌ برای من قابل درک است، زیرا شما در زمان بنا نهادن (این اتاق) با حضوری از روی از خود گذشتی و خستگی­ناپذیر، مطمئناٌ از خیلی چیزها باید چشم می­پوشیدید.

شما با ایجاد این نهاد نو، یک ستون مستحکم برای همکاری‌های دوجانبه ما پایه‌گذاری کردید، که به شیوه­ای متفاوت روابط دو کشور را در سخت‌ترین (شرایط) همه دورانها، عمیق‌تر کرد، که از این بابت هم می­خوام از شما قلبا سپاسگزاری نمایم.

بهترین‌ها را برای شما آرزومندم و امیدوارم که در تمامی فعالیت‌های خود موفق و پیروز باشید.

به امید دیدار مجازی شما در جلسه مجمع عمومی

 با احترامات فائقه،

اشتفان شلتس

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.