دوره آموزشی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش

برگزاری اولین رویداد آموزشی هیبریدی در بین اتاق های مشترک ایران

به‌منظور فراهم آوردن فرصت آموزشی برابر و نیز بهره بری بالاتر، کارگاه آموزشی اشتباهات رایج در حل‌وفصل اختلافات تجاری بین‌المللی به‌صورت هیبرید برگزار شد.

این رویداد که با حضور نزدیک به 20 متخصص از مجموعه‌ها و سازمان‌های مختلف و اعضا اتاق به‌صورت حضوری (با رعایت فاصله‌گذاری و پروتکل‌های بهداشتی) و نزدیک به 30 شرکت آنلاین برگزار شد توانست علاوه بر جلب رضایت مخاطبان، مسیر جدیدی در برگزاری رویدادهای آموزشی و علمی را در پیش روی سایر اتاق‌های بازرگانی و نهادها قرار دهد.

حضور پررنگ اعضا اتاق در کنار شرکت‌کنندگانی از نهادهای مالی و بانکی، اپراتورهای تلفن همراه و ارائه‌دهنده‌های خدمات اینترنتی از نکات برجسته این رویداد بود.

طبعاً افزایش کیفیت آموزش، تنوع موضوعات در کنار بهره‌گیری از اساتید بنام می‌تواند علاوه بر جذب مخاطب برای رویدادهای آموزشی، به ارتقا دانش و افزایش راندمان کاری مخاطبان منجر شود.

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

دیدگاه ها غیر فعالند