kickoff min

با حمایت دانشگاه اقتصاد و کسب‌وکار وین و با حضور آنلاین 10 تیم منتخب Startup Avenue بخش اول رویداد، تحت عنوان Kick-Off Day برگزار شد. هدف از این بخش، معرفی Entrepreneurship avenue و درآمدی بر آزمایشگاه‌های دوماهه این برنامه است.

 

از ویژگی‌های متمایز این رویداد می‌توان به حضور دو تن از اعضا هیئت‌مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در این برنامه اشاره کرد. با هماهنگی‌های انجام‌شده، دکتر علیرضا شمس فرد و مهندس امیر صوفی نژاد در این برنامه مشارکت فعالی داشتند.

سرفصل‌های این رویداد:

  • عمل متمایز
  • چگونه کارآفرین شویم؟
  • ایده‌های استارتاپی از دانشگاه‌های مختلف

Entrepreneurship Avenue بزرگ‌ترین رویداد استارتاپی متمرکز بر دانشجو در اروپا است که برای تقویت ذهنیت کارآفرینی دانشجویان با هر نوع پیشینه‌ای طراحی‌شده است. Entrepreneurship Avenue یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط دانشجویان داوطلب اداره می‌شود.

این رویداد همه‌ساله و با مشارکت اساتید و سخنرانان برتر برگزار می‌شود. از ویژگی‌های متمایز رویداد امسال حضور دانشجویان ایرانی و تیم‌های برتر Startup Avenue در کنار دانشجویان اروپایی است که با هدف آشنایی با اکوسیستم استارتاپی و ایجاد ذهنیت کارآفرینی در این برنامه دو ماهه حضور خواهند داشت.

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

دیدگاه ها غیر فعالند