رایزن اقتصادی سفارت اتریش

کریستف گرابمایر در پیامی به مناسبت اتمام دوره ریاست هیئت مدیره پدرام سلطانی از تلاش های ایشان در گسترش و توسعه مناسبت های اقتصادی دو کشور تشکر کرد.

بخش بازرگانی سفارت اتریش در ایران

تهران، 3 تیر 1400

جناب آقای دکتر سلطانی،

از اینکه جنابعالی دیگر به‌عنوان ریاست اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در دوره آتی انتخابات هیئت‌مدیره حضور ندارید عمیقاً متأسفم. موفقیت این نهاد مخصوصاً در دوران سخت شروع فعالیت، به ویژه مرهون حضور شما به عنوان رئیس هیئت مدیره و ابتکاراتی که شما به همراه تیم هدایت و اداره اتاق داشتید است.

سال‌های اخیر به دلیل اتفاقات رخ داده چندان سالهای آسانی نبودند، به همین دلیل باید بیشتر قدردان دستاورد شما باشیم که توانسته‌اید اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش را به یک بازیگر قدرتمند در روابط تجاری اتریش-ایران تبدیل کنید که ابتکاراتش در حفظ و ایجاد پیوندهای میان کارافرینان در اتریش و در ایران نقش مؤثری داشته باشد.

بسیار مایه خرسندیست که شما کماکان در کنار اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش، و امیدوارم در همه روابط فی ما بین ایران و اتریش، در نقش پایه­گذار و مشاور خواهید ماند و در پایدار نگه‌داشتن ارتباط بین دو کشور می‌کوشید. در همین راستا هم امیدوارم که همچنان بتوانیم همکاریهای خوب و موفقی داشته باشیم و خوشحال خواهم شد که کماکان در ارتباط با شما باشیم و اقدامات مشترکی داشته باشیم.

با بهترین درودها

کریستوف گراب مایر

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *