نشست پایانی هیئت مدیره

به‌رسم سنت همیشگی، جلسه هیئت‌مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در اولین سه‌شنبه تیرماه برگزار شد.

در این جلسه دوساعته، برنامه راهبردی اتاق در سال 1405، اقدامات انجام‌شده جهت برگزاری مجمع، گزارش ماه خردادماه دبیرخانه و سایر مسائل مرتبط بررسی شد.
در ابتدای این جلسه پدرام سلطانی، رئیس هیئت‌مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش، ضمن تشکر از تلاش‌ها و اقدامات هیئت‌مدیره کنونی و دبیرخانه اتاق، دستاوردهای دوره اول هیئت‌مدیره اتاق را ستودنی و قرار گرفتن این اتاق در جایگاه برترین اتاق مشترک ایران را گواه این امر دانست.
در راستای پایبندی به اصل گردش مدیران و نیز ضرورت بهره‌گیری از تفکرات و سلایق متعدد و فرصت ورود نفرات جدید به تیم هیئت‌مدیره، آقایان پدرام سلطانی، امیر احمد گلدوست، حسن شکوهی و سید حمیدرضا واعظ پور از نامزدی در دوره دوم انتخابات هیئت‌مدیره انصراف دادند و در کنار ما به‌عنوان عضو جداناپذیر اتاق ایران و اتریش و مشاوران ارزشمند اتاق حضور خواهند داشت.
هیئت‌مدیره دوره اول با برگزاری 44 جلسه عادی و فوق‌العاده و نیز ارزیابی و برنامه‌ریزی دقیق رویه کاری اتاق، یادگار ارزشمندی از خود برای تیم مدیریتی آینده به‌جا گذاشت.

با آرزوی موفقیت و تندرستی برای مدیران ارزشمند کشورمان

 

دبیرخانهمشاهده نوشته ها

Avatar for دبیرخانه

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با هدف گسترش و تقویت پیوندهای بازرگانی، صنعتی و اقتصادی میان فعالان اقتصادی ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و تسهیل و ترویج ارتباط میان دو کشور مشغول به فعالیت است تا یک سازمان پیشرو و ارزش‌آفرین را پایه‌گذاری و مدیریت کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.