ما را دنبال کنید:

فرصتی در کنار خانواده

تلاش ما این است که خدمات به نحوی باشد که شما بتوانید در کنار خانواده از آن استفاده کنید.

نگاه هوشمند

با در نظر گرفتن گسترش استفاده از خدمات اینترنتی، ارائه خدمات رفاهی آنلاین، جزو اولویت های اتاق قرار گرفته است

هزینه مناسب

ما در تلاشیم تا از مجموعه هایی خدمات رفاهی و تفریحی دریافت کنیم  که قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتری داشته باشند.

محصولات سالم و ارگانیک مجموعه پدربزرگ

پدربزرگ یک استارت آپ تولید کننده محصولات سالم و ارگانیک است. بیش از 160 محصول که شامل روغن های خوراکی ، آرایشی و درمانی ، ادویه جات، دمنوش ها و عرقیجات در این مجموعه تولید می شود.
بر اساس توافقات انجام شده با مجموعه پدربزرگ، از این پس کلیه اعضاء و پرسنل شرکت های محترم عضو اتاق بازرگانی ایران و اتریش می توانند از 10% تخفیف ویژه و دائمی خرید محصولات از فروشگاه اینترنتی این مجموعه بهره مند شوند. (کد تخفیف: iajcc)

جهت ثبت نام ویژه اعضاء ، یک لینک اختصاصی در نظر گرفته شده است. بعد از ثبت نام به پیج اعضاء اتاق ایران و اتریش هدایت شده که از این پس همراه با شنیدن یکی از آثار معروف اشتراوس، موسیقی دان بزرگ اتریشی، می توانید از آخرین رویدادها و آفرهای در نظر گرفته شده برای اعضاء محترم اتاق آگاهی پیدا کنید. از طریق منوی “تعاملات بازرگانی” در وب سایت مجموعه پدربزرگ نیز می توانید به این پیج دسترسی داشته باشید.

مشاوره حقوقی رایگان

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش با همکاری موسسه حقوقی کریمی و همکاران به کلیه اعضا اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش مشاوره حقوقی رایگان ارائه می دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان به لینک های زیر مراجعه نمایید:

لطفا در نظر داشته باشید که برای تکمیل فرم مشاوره رایگان درج شماره عضویت اتاق ضروری است.

در صورتی که در این فرایند با مشکلی مواجه شدین و یا به اطلاعات تکمیلی ای نیاز داشتید با اتاق ایران و اتریش تماس حاصل فرمایید.

خدمات اسنپ تریپ

حسب توافقات انجام شده با مجموعه اسنپ تریپ، از این پس کلیه اعضا و پرسنل شرکت های عضو اتاق می توانند از تخفیف ویژه رزرو هتل از سایت اسنپ تریپ بهره مند شوند.
جهت ثبت نام کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید و پس از عضویت، جهت رزرو هتل اقدام نمایید.

با پرکردن فرم از مزایای ویژه لینک عضویت اختصاصی ویژه شرکت های عضو اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و پرسنل این شرکت ها برای رزرو هتل استفاده کنید.

مشاوره اختصاصی سرمایه گذاری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

افزایش ارزش معاملات رمز ارزها و نیز توسعه روزافزون توجه سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی به این بخش، ما را بر آن داشت تا از طریق برگزاری یک برنامه شبکه‌سازی، فرصت دریافت مشاوره تخصصی در سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال و نیز آشنایی با شرکت‌های فعال در این حوزه را فراهم آوریم.

کلیه اعضا می توانند از طریق لینک زیر در این برنامه مشارکت نمایید و از مشاوره سرمایه گذاری بیت کوین و ارزهای دیجیتال بهره‌مند شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.