فراخوان ثبت اطلاعات استارتاپ ها و شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی

فراخوان استارتاپ ها

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش به‌عنوان برترین اتاق مشترک ایران در تلاش است تا ارتباطات تجاری، اقتصادی و فرهنگی با سازمان‌ها، نهادها و دانشگاه‌های کشور اتریش در حوزه‌های مختلف را در دستور کار خود قرار دهد. فعالیت‌های متمایز و خاص کشور اتریش در عرصه تکنولوژی‌های جدید، استارت آپ ها و کارآفرینی ما را بر آن داشت تا در کنار اعزام هیئت های تجاری از/به اتریش، به سمت برقراری ارتباط با نهادها و سازمان‌های فعال در این حوزه قدم برداریم تا بتوانیم در آموزش، توسعه، دانش‌افزایی و جذب سرمایه‌گذار برای استارتاپ های ایرانی قدم برداریم.

لذا بدین‌وسیله از کلیه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان فعال دعوت می‌شود که از طریق فرم زیر نسبت به ثبت مشخصات مجموعه خود اقدام نمایند.

بدیهیست اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش ضمن در اولویت قرار دادن استارتاپ های ثبت‌نام‌شده، نیازسنجی، تحقیق و توسعه و تسهیل فرایندهای بازاریابی در اتریش را در چارچوب وظایف خود قرار خواهد داد و در تلاش است تا از طریق برگزاری رویدادهای مختلف در مسیر نیل به این هدف قدم بردارد.

دبیرخانه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش از شنبه الی چهارشنبه و در ساعات اداری آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما در مورد این موضوع خواهد بود شما همچنین می توانید از طریق فرم تماس با ما، با دبیرخانه اتاق در تماس باشید.

اطلاعات شرکت

مشخصات و اطلاعات شرکت و یا شخص حقیقی یا حقوقی

معرفی استارتاپ

لطفا اطلاعات شرکت استارتاپی خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید.
توضیحات و اطلاعات مربوط به شرکت خود را شرح دهید
Accepted file types: pdf, Max. file size: 10 MB.

انتهای خبر./