aاتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ایجاد ارتباط بازرگانی، تجاری و حقوقی بین بازرگانان و تجار ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و برقراری خط ارتباطی بین دو کشور آغاز نمود. در ابتدای مسیر تلاش کردیم تا افق آینده مجموعه خودمان را به سمت نگرشی نوین و مدرن سوق دهیم تا از این طریق بتوانیم یک ارتباط تجاری موفق را ایجاد و مدیریت کنیم.

ساعات کاری
  • شنبه تا چهارشنبه -۸ صبح الی ۱۶:۳۰
  • پنجشنبه و جمعه تعطیل
  • تعطیلات رسمی - تعطیل


آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تلفن تماس: 02126701192

خیابان میرداماد - میدان کتابی - خیابان مجتبایی - کوچه دایانا - پلاک 1 - واحد 5

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش > اطلاعیه ها  > آغاز به کار نمایندگی اتاق در وین

آغاز به کار نمایندگی اتاق در وین

 

آغاز به کار نمایندگی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در وین

یکی از نیازهای توسعه تجارت خارجی و روابط اقتصادی با دیگر کشورها، ایجاد نمایندگی‌هایی است که بتوانند در بازارهای هدف مأموریت‌های محوله به اتاق‌های بازرگانی و اتاق‌های مشترک را پی بگیرند. این مراکز امکان فعالیت صادرکنندگان و واردکنندگان را در خارج از کشور مهیا می‌کنند و پل ارتباطی بین تجار و صنعتگران دو کشور خواهند بود.

 بنابراین با توجه به‌ضرورت تسهیل مناسبات اقتصادی و گسترش فعالیت‌های بین دو کشور ایران و اتریش، نمایندگی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش در وین آغاز به کار نمود.

با تصویب هیئت‌مدیره اتاق مشترک، آقای امیر زرگر عهده‌دار نمایندگی اتاق مشترک ایران و اتریش در وین گردید. امیر زرگر مدیرعامل شرکت اگزامون اتریش، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه هیوستون آمریکا و فوق‌لیسانس مهندسی الکترونیک از دانشگاه وین است و بیش از 25 سال در تجارت بین‌المللی تجربه دارد.

اتاق مشترک ایران و اتریش برای ایشان در مأموریت جدید آرزوی موفقیت دارد و امیدوار است اعضای اتاق مشترک از کمک‌های ایشان در توسعه روابطشان با اتریش بهره لازم را بگیرند.