aاتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ایجاد ارتباط بازرگانی، تجاری و حقوقی بین بازرگانان و تجار ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و برقراری خط ارتباطی بین دو کشور آغاز نمود. در ابتدای مسیر تلاش کردیم تا افق آینده مجموعه خودمان را به سمت نگرشی نوین و مدرن سوق دهیم تا از این طریق بتوانیم یک ارتباط تجاری موفق را ایجاد و مدیریت کنیم.

ساعات کاری
  • شنبه تا چهارشنبه -۸ صبح الی ۱۶:۳۰
  • پنجشنبه و جمعه تعطیل
  • تعطیلات رسمی - تعطیل


آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تلفن تماس: 02126701192

خیابان میرداماد - میدان کتابی - خیابان مجتبایی - کوچه دایانا - پلاک 1 - واحد 5

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش > اخبار  > کاهش محدودیت‌ها در ترددهای مرزی

کاهش محدودیت‌ها در ترددهای مرزی

بر اساس توافقات انجام شده از امروز (شنبه) برخی محدودیت‌ها مربوط به تردد کالا و افراد در مرز بین کشورهای سوئیس، اتریش و آلمان لغو می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و به نقل از روزنامه “تاگس اشپیگل”، اتریش، آلمان و سوئیس موقتا محدودیت های مربوط به حمل و نقل مرزی را لغو می کنند.

بر اساس توافقات انجام شده از امروز (شنبه) تردد از مرزها برای افرادی که می خواهند به دیدار شریک زندگی و یا خویشاوندان خود بروند و یا در یک رویداد مهم خانوادگی شرکت کنند آزاد است.

افراد در صورتی که بخواهند از این کاهش محدودیت های تردد مرزی برخوردار شوند باید فرمی را پر کرده و به ایست بازرسی در گذرگاه مرزی نشان دهند. دادن اطلاعات نادرست و یا سوء استفاده تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و مجازات به دنبال دارد.

به منظور بهبود بیشتر گردش کالا و مسافر این سه کشور توافقاتی را برای کاهش محدودیت های تردد مرزی انجام داده‌اند.

بر اساس توافقات انجام شده در صورت تحولات مثبت در روند بحران کرونا همه محدودیت های سفر بین کشورهای آلمان، اتریش ، سوئیس و فرانسه بر اساس تواق بین کشورها از 15 ژوئن (26 خرداد ماه) لغو می شود.

در مرز با ایتالیا همه محودیت ها برای مقابله با شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی باقی خواهد ماند.

اشتراک