ششمین مسابقه سالانه اسکی خیریه

روز شنبه 26 بهمن‌ماه 1398، ششمین مسابقه سالانه اسکی خیریه به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و سویس، با همکاری اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و بخش بازرگانی سفارت اتریش، با هدف بازسازی مدارس سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان در پیست دربند سر برگزار شد.

این مسابقه با حضور بیش از 150 نفر متشکل از بازیکنان در سه گروه نوجوانان، بانوان و آقایان و همچنین تماشاچیان محترم از ساعت 8:30 صبح آغاز گردید و در ساعت 15 با اهدای مدال‌ها و جوایز نفیس به برندگان در هر سه گروه پایان یافت.

در حاشیه این مراسم علی دایی آقای گل جهان، سفیر سوئیس آقای مارکوس لایتنر و رایزن اقتصادی اتریش آقای کریستوف گرابمایر نیز در اهدای جوایز به اسکی‌بازان نوجوانان، بانوان و آقایان حضور داشتند.

برگزارکنندگان و اسپانسرهای ششمین دوره مسابقه سالانه اسکی خیریه همچون سال‌های گذشته امیدوارند بتوانند با برگزاری این برنامه، کمک مفیدی به هم‌وطنان آسیب‌دیده عزیزمان در سیل استان سیستان و بلوچستان کرده باشند.

آقای علی دایی بازیکن سابق تیم ملی ایران از حضور خود در این مراسم ابراز خشنودی نموده و آرزو کرد شاهد برگزاری برنامه‌های انسان دوستانه بیشتری نظیر این برنامه باشیم.

مجدداً از تمامی اسپانسرهای گرامی برای کمک و همکاری سپاسگزاریم.