ما را دنبال کنید:

مشاوره حقوقی

خانه مشاوره حقوقی

تماس سریع

با ما در ارتباط باشید:

پست الکترونیک: info@iajcc.ir

تلفن: 02126701215

ارائه خدمات مشاوره حقوقی ویژه کسب و کارها

افزایش رقابت و انگیزه بقاء بسیاری از سازمان ها را برآن داشته که فعالیت های خود را بر تولیدات اساسی و توانمندی های محوری متمرکز کنند که این امر مستلزم سرمایه گذاری در تحقیقات و ایجاد نوآوری های تکنولوژیک می باشد.

انجام تحقیقات در سازمان ها با هدف حمایت از نوآوری صورت می گیرد و فعالیت های تحقیق و توسعه باید فرصت های کسب و کار جدیدی خلق کرده و یا کسب و کارهای فعلی سازمان را متحول نماید.

چالش ها

یکی از بزرگترین چالش‌هایی که کسب‌و‌کارهای نوپا در سراسر جهان و به طور خاص در ایران با آن مواجه هستند، عدم تسلط کافی بر مفاهیم حقوقی و قوانین و مقررات مرتبط با راه‌اندازی کسب و کارهای نوین است، به طوری که حتی گاهی نقطه ضعف اصلی یک استارتاپ در مواجهه آن با معضلات حقوقی نمایان می‌شود.

برنامه ریزی هزینه ها

برنامه ریزی هزینه ها

مشاور حقوقی تلاش می کند تا مشکل را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برطرف نماید

بررسی دقیق اسناد

بررسی دقیق اسناد

کلیه اسناد ارائه شده با دقت توسط متخصصان مورد بررسی قرار می گیرد

تجزیه و تحلیل مساله

تجزیه و تحلیل مساله

بخش حقوقی اتاق در تلاش است تا با تحلیل صحیح مسائل راه حل مناسب و در خور را ارائه دهد

کسب و کار شما باید در یک چارچوب حقوقی برنامه ریزی شده حرکت کند

از طریق خدمات جدید متفاوت شوید

چالش‌های عمده‌ای که هر کسب و کار با آن مواجه است شامل چالش‌های تاسیس و ثبت شرکت، پیچیدگی روابط اعضای هیئت مدیره، کارمندان و مشتریان استارتاپ، انعقاد قراردادهای مختلف داخلی و خارجی، مسائل مربوط به حقوق تجارت الکترونیک، حقوق مالکیت‌های فکری و حفظ محرمانگی اطلاعات، مسائل مرتبط با نظام مالیاتی، چالش‌های مسئولیت مدنی و برخی مسائل خاص زمینه مورد نظر فعالیت استارتاپ است که می‌تواند در مسیر پیشرفت یک کسب‌و‌کار بروز کند.

مشاوره حقوقی برای کسب و کارها

دیگر مزیت مهم یک مشاور حقوقی، مشاوره در حوزه قراردادها است. کسب و کارها با هر زمینه فعالیت و عنوان و موضوعی که باشند، قطعا بی‌نیاز از عقد قرارداد نیستند چرا که لااقل نیاز به عقد قرارداد استخدامی و کار برای همکاری با کارمندان فعال، برای همه کسب و کارهای نوپا وجود دارد.

قراردادهای کار از ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های خاص خود برخوردارند و بسیار دیده شده است که غفلت در تنظیم مفاد یک قرارداد استخدامی، چالش‌های کوچک و بزرگی در رابطه مابین کارفرما و کارمندان خود ایجاد کرده است.

امور بانکی و سرمایه گذاری

یک مشاور حقوقی مسلط به امور حقوق سرمایه‌گذاری و امور بانکداری می‌تواند در زمینه اخذ وام و جذب سرمایه‌گذار با روش‌های مختلف، کمک بسیار زیادی به کسبو کارها کند و ریسک‌های موجود در این زمینه را به کمترین میزان برساند.