نمایندگی کشتیرانی لوتوس مارین

شرکت نمایندگی کشتیرانی لوتوس مارین (.Lotus Marine Shipping Agency Co) در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه خدمات مدیریت حمل و نقل و لجستیک کالاهای صادراتی ، وارداتی و ترانزیت، از کلیه نقاط کشور به اقصی نقاط دنیا از طریق دریا، زمین و هوا تاسیس گردید.

این شرکت با بهره گیری از دانش فنی بالا و توانمندی های کلیدی منایع انسانی خود،که حاصل سالها فعالیت در بازار صنعت حمل و نقل با خطوط و شرکت های بزرگ و معتبر بین المللی است، توانسته با استفاده بهینه از ارتباطات و تجربیات خود، خدماتی ممتاز را در صنعت حمل و نقل به مشتریان ارائه دهد.

درباره ما

در طول زمان سپری شده از زمان تاسیس تا به امروز با توجه به شرایط حاکم بر بازار، شرکت لوتوس مارین بر اساس سوابق همکاری اعضا با سایر شرکت ها و موسسات ارایه دهنده خدمات حمل و نقل به دو صورت مستقیم (عقد قرارداد) و غیر مستقیم (استفاده از توانمندی های بالفعل خطوط و شرکت های داخلی و بین المللی معتبر) خدمات خود را به مشتریان ارایه نموده است.

این شرکت براساس دانش به روز مدیریت در دنیا اقدام به طراحی و استقرار سیستم های مدیریت نوین در زمینه کیفیت، ایمنی و بهداشت حرفه ای و محیط زیست نموده است. استقرار سیستم QHSE در ارایه خدمات موضوع فعالیت شرکت، به عنوان یکی از مزیت های رقابتی و تضمین کننده ارایه خدمات مطابق درخواست مشتریان با بهینه ترین هزینه و بالاترین کیفیت بوده است.

ارتباط با ما:

آدرس ایمیل و وب سایت شرکت:

mehran@lotus-marine.com

 

info@lotus-marine.com

 

www.lotus-marine.com