گلسان بافت

تولید کننده انواع کیسه پلی پروپیلن و پلی اتیلن- انواع جمبوبگ،نخ های مولتی فلامنت، تسمه های پلی پروپیلن و فیلم پلی اتیلن

 

توليد محصولات مرغوب و مشتری مداری هدف اصلی شرکت بوده و اين امر سبب شده است كه گلسان بافت بعنوان يکی از موفق ترين شرکت هاي صنعت مورد فعاليت در کشور شناخته شود . شايان ذکر است شرکت همه ساله صادر کننده برتر استان انتخاب و مورد تشويق مقامات محترم استان قرار مي گيرد و در سال 1385 به سبب داشتن صادرات بيش از ده ميليون و پانصد هزار دلار صادر کننده برتر کشور انتخاب و از دست وزير محترم بازرگاني وقت موفق به اخذ لوح تقدير و افتخار شده است.گلسان بافت تاکنون موفق به اخذ گواهينامه های ايزو 9001 مبنی بر پيروی از سيستم های مديريتی و ايزو 14001 مبنی بر حفظ و حراست از محيط زيست و بکارگيری کاربردی آنها در اداره شرکت بوده است.

توليدات شرکت گلسان بافت بعنوان ابزاربسته بندی در کارخانجات توليد مواد شيميايي، کارخانجات سيمان، آرد، واحدهای بافندگی و هم چنين در معادن کشاورزی کاربرد دارد.

کيسه های دو لايه پلی پروپلين و بيگ بگ در واحدهای پتروشيمی برای بسته بندی انواع کودهای شيميايي انواع گرانول ها و پودرها بکار گرفته می شود.

کيسه های يک لايه در بسته بندی آرد و ساير محصولات کارخانجات آردسازی و همچنين در واحدهای کشاورزی برای بسته بندی انواع غلات و حبوبات و ساير فرآورده های کشاورزی مورد استفاده قرار می گيرد.

04136377213

ادرس ایمیل: golsangroup@gmail.com

وب سایت شرکت: www.golsangroup.com

مدیرعامل: سید محمد علی لادی سیدیان

ادرس : 9 کیلومتری جاده تهران تبریز-شرکت گلسان بافت

شماره تماس:04136377213