aاتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ایجاد ارتباط بازرگانی، تجاری و حقوقی بین بازرگانان و تجار ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و برقراری خط ارتباطی بین دو کشور آغاز نمود. در ابتدای مسیر تلاش کردیم تا افق آینده مجموعه خودمان را به سمت نگرشی نوین و مدرن سوق دهیم تا از این طریق بتوانیم یک ارتباط تجاری موفق را ایجاد و مدیریت کنیم.

ساعات کاری
  • شنبه تا چهارشنبه -۸ صبح الی ۱۶:۳۰
  • پنجشنبه و جمعه تعطیل
  • تعطیلات رسمی - تعطیل


آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تلفن تماس: 02126701192

خیابان میرداماد - میدان کتابی - خیابان مجتبایی - کوچه دایانا - پلاک 1 - واحد 5

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش > اخبار  > ششمین مسابقه سالانه اسکی خیریه

ششمین مسابقه سالانه اسکی خیریه

روز شنبه 26 بهمن ماه 1398، ششمین مسابقه سالانه اسکی خیریه به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و سویس، با همکاری اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و بخش بازرگانی سفارت اتریش، با هدف بازسازی مدارس سیل زده استان سیستان و بلوچستان در پیست دربندسر برگزار گردید.
این مسابقه با حضور بیش از 150 نفرمتشکل ازبازیکنان درسه گروه نوجوانان ، بانوان و آقایان و همچنین تماشاچیان محترم از ساعت 8:30 صبح آغاز گردید و در ساعت 15 با اهدای مدالها و جوایز نفیس به برندگان در هر سه گروه پایان یافت.
در حاشیه این مراسم علی دایی آقای گل جهان، سفیر سوییس آقای مارکوس لایتنر و رایزن اقتصادی اتریش آقای کریستوف گرابمایر نیز در اهدای جوایز به اسکی بازان نوجوانان، بانوان و آقایان حضور داشتند.
برگزارکنندگان و اسپانسرهای ششمین دوره مسابقه سالانه اسکی خیریه همچون سالهای گذشته امیدوارند بتوانند با برگزاری این برنامه، کمک مفیدی به هموطنان آسیب دیده عزیزمان در سیل استان سیستان و بلوچستان کرده باشند.
آقای علی دایی بازیکن سابق تیم ملی ایران از حضور خود دراین مراسم ابراز خشنودی نموده وآرزو کرد شاهد برگزاری برنامه های انساندوستانه بیشتری نظیر این برنامه باشیم.

مجددا از تمامی اسپاسرهای گرامی برای کمک و همکاری سپاسگزاریم.