aاتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ایجاد ارتباط بازرگانی، تجاری و حقوقی بین بازرگانان و تجار ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و برقراری خط ارتباطی بین دو کشور آغاز نمود. در ابتدای مسیر تلاش کردیم تا افق آینده مجموعه خودمان را به سمت نگرشی نوین و مدرن سوق دهیم تا از این طریق بتوانیم یک ارتباط تجاری موفق را ایجاد و مدیریت کنیم.

ساعات کاری
  • شنبه تا چهارشنبه -۸ صبح الی ۱۶:۳۰
  • پنجشنبه و جمعه تعطیل
  • تعطیلات رسمی - تعطیل


آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تلفن تماس: 02126701192

خیابان میرداماد - میدان کتابی - خیابان مجتبایی - کوچه دایانا - پلاک 1 - واحد 5

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش > اخبار  > سمینار کسب و کار در اتریش

سمینار کسب و کار در اتریش

سمینار کسب و کار در اتریش روز دوشنبه 27 آبانماه 98 ، با حضور اعضای محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و همچنین علاقمندان از ساعت 14 الی 20 در اتاق تهران برگزار گردید. تیم مجرب شرکت حقوقی DORDA از اتریش به همین منظور به ایران سفر کردند تا بتوانند به بسیاری از سوالات در خصوص کسب و کار و ثبت شرکت در اتریش پاسخ دهند . در ابتدا متخصص امور بانکی ، آقای ماگ وادیم لیاکین ، به مسائل و ملاحظات کار با بانکهای اتریش ( نیازهای KYC و AML و نحوه بهره گیری مشتریان ایرانی از خدمات بانکی پرداخت. و در ادامه آقای دکتر لوکاس اشمیت (متخصص امور شرکتها) در خصوص نحوه شروع کسب و کار و ثبت شرکت در اتریش صحبت کردند.
چشم انداز کار و اشتغال در اتریش برای بنیانگذاران شرکتهای نوپا و افراد دارای مهارت بالا از موارد مهمی بود که توسط آقای المار درابک ( وکیل و کارشناس حقوقی) و موسس شرکت حقوقی DORDA مطرح گردید . آقای علی اصغر سریزدی، درباره خرید املاک و مستغلات در اتریش و همچنین سرمایه گذاری در ملک به موارد قابل توجهی اشاره نمودند. با پایان یافتن جلسه پرسش و پاسخ ، حین پذیرایی از مدعوین گرامی فرصت آشنایی و گپ و گفتگو برایشان نیز فراهم آمد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سمینار فوق با شماره 26701192 اتاق تماس حاصل فرمایید.