aاتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ایجاد ارتباط بازرگانی، تجاری و حقوقی بین بازرگانان و تجار ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و برقراری خط ارتباطی بین دو کشور آغاز نمود. در ابتدای مسیر تلاش کردیم تا افق آینده مجموعه خودمان را به سمت نگرشی نوین و مدرن سوق دهیم تا از این طریق بتوانیم یک ارتباط تجاری موفق را ایجاد و مدیریت کنیم.

ساعات کاری
  • شنبه تا چهارشنبه -۸ صبح الی ۱۶:۳۰
  • پنجشنبه و جمعه تعطیل
  • تعطیلات رسمی - تعطیل


آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تلفن تماس: 02126701192

خیابان میرداماد - میدان کتابی - خیابان مجتبایی - کوچه دایانا - پلاک 1 - واحد 5

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش > اطلاعیه ها  > برگزاری اولین جلسه سال ۹۹ هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش

برگزاری اولین جلسه سال ۹۹ هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش

به دلیل شرایط بحرانی فعلی و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، نخستین جلسه هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش روز سه شنبه ۱۹ فروردین ۹۹، به صورت مجازی و با حضور اعضای هیات مدیره و کادر دبیرخانه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار گردید.

در این جلسه هیأت مدیره پیرامون موضوعات زیر به تبادل نظر پرداختند.
۱)گزارش مالی اتاق و مرور اقدامات دبیرخانه
۲) بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹ اتاق
۳)تبادل نظر درباره برنامه سال ۱۳۹۹ اتاق
۴)هم اندیشی پیرامون فعالیتهای اتاق در دوره بحران کرونا
۵) هم اندیشی پیرامون کارها و کمکهای اتاق به بحران کرونا

اتاق ایران و اتریش تلاش دارد که آثار بحران و وضعیت فوق العاده کنونی را بر فعالیتهایش مدیریت کند و کاهش دهد و از این رو با بهره گیری از فن آوری و فضای مجازی، بسیاری از برنامه های خود از جمله برگزاری دوره های آموزشی و ترویجی را با دعوت از اساتید داخلی و بین المللی، در برنامه دارد و در نظردارد وبینارهایی را فراخور شرایط و چالش های فعلی برگزار نماید، ضمن آنکه این امکان به اعضای محترم داده می شود که کلیه برنامه ها را بصورت آنلاین در محیط منزل و یا دفتر خود دنبال نمایند.

اتاق مشترک ایران و اتریش همچنین در حوزه مسئولیت های اجتماعی و در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، به کمپین نفس پیوسته است و هیأت مدیره و دبیرخانه اتاق در طول ۴۵ روز گذشته در این خصوص تلاشهای فراوانی نموده اند.
همچنین تعداد قابل توجهی از هموندان اتاق نیز به دعوت اتاق، از این کمپین حمایت مالی نمودند و تاکنون مبلغ ۲,۸۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال توسط هم وندان اتاق ایران و اتریش به این کمپین برای کمک به عبور سریعتر از بحران کرونا اهداء شده است.

در پایان جا دارد از همه هموندان گرامی اتاق که تا به امروز با پشتیبانی خود اتاق را در پیشبرد برنامه هایش یاری نموده اند سپاسگزاری نماییم.