aاتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش بر اساس آرای مأخوذه در مجمع که به ریاست علی اصغر زبردست، 9 نفر اعضای اصلی و 2 نفر اعضای علی البدل به ترتیب به این شرح پدرام سلطانی، علیرضا ناظم الرعایایی، سید حمیدرضا واعظ پور، حسن شکوهی، امیر احمد گلدوست، ناصر ریاحی، ساناز میرهادی زاده، علیرضا شمس فرد و علیرضا خالق است.

ساعات کاری
  • شنبه تا چهارشنبه -۸ صبح الی ۱۶:۳۰
  • پنجشنبه - ۸ صبح الی ۱۲
  • جمعه و تعطیلات رسمی - تعطیل


آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تلفن تماس: 02126701192

خیابان میرداماد - میدان کتابی - خیابان مجتبایی - کوچه دایانا - پلاک 1 - واحد 5

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش > اخبار  > اتریش بر توسعه همکاری با ایران در زمینه مدیریت بحران تأکید می کند

اتریش بر توسعه همکاری با ایران در زمینه مدیریت بحران تأکید می کند

دکتر شولز در حاشیه بازدید از سازمان کنترل و مدیریت بحران تهران ، آمادگی وین را برای حفظ همکاری با تهران در به اشتراک گذاشتن تجربیات مشترک در زمینه مدیریت حوادث و افزایش صبر تهران در سوانح ابراز کرد.
وی با اشاره به همکاری اتریش در زلزله بم در ایران ، به تجربیات اتریش در زمینه مدیریت حوادث طبیعی اشاره کرد و گفت: تبادل تجربه بین تهران و وین گامی در توسعه روابطی است که رئیس جمهور ایران حسن روحانی بر آن تأکید کرده است.
در سال 2003 ، زمین لرزه ای به بزرگی 6.6 ریشتر شهر تاریخی بم را مسطح کرد و باعث کشته شدن 26000 نفر شد.
نماینده اتریش گفت ، دانش و تجربه ایران در زمینه نجات می تواند برای اتریش و جامعه جهانی مؤثر باشد.
برگزاری رزمایش عملیات امداد و نجات ، ایجاد همکاری با دانشگاهها و مراکز علمی برای ایجاد یک دیدگاه مشترک در زمینه مدیریت بحران ، کارشناسان و مدیران آموزش ، استفاده از گروه مشاوره بین المللی جستجو و نجات (INSARAG) از جمله موضوعاتی خواهد بود که در مورد آنها هر دو کشور می توانند همکاری داشته باشند.
در جای دیگر در اظهارات خود ، شولز با اشاره به اهمیت استفاده از بخش خصوصی در مدیریت حوادث ، بخش خصوصی اتریش در این زمینه فعال است.
در همین حال ، رضا کرمی رئیس سازمان مدیریت و کنترل بحران تهران با اشاره به تجربیات ارزنده ایران در حوادث طبیعی اخیر گفت: ما در تهران با بحران های مختلفی روبرو هستیم که مهمترین آنها سیل و زلزله است.
وی خاطرنشان کرد: تهران از هرگونه همکاری متقابل و چند جانبه در زمینه مدیریت شهری استقبال می کند.

منبع: خبرگزاری ایرنا